Ferro Alaşım

Her türlü ferroalyaj

Zhenan Metalurji

Çelik üretiminde oksit giderici olarak Ferro Alaşımı, en yaygın olarak kullanılanlar silikomangan, ferromangan ve ferrosilikondur. Güçlü deoksidasyon maddeleri alüminyum (alüminyum demir), silikon kalsiyum, silikon zirkonyum vb.'dir (çeliğin deoksidasyon reaksiyonuna bakın).

Deoksidatör
alaşım katkı maddeleri
aşılayıcılar
indirgen madde

Ferrosilikon Teknik Parametreler

Kimyasal bileşim(%)
ModeliSiyapay zekaCAMnCRPSC
FeSi75751.510.50.50.040.020.2
FeSi7272210.50.50.040.020.2
FeSi7070210.60.50.040.020.2
FeSi6565210.70.50.040.020.2
FeSi6060210.80.60.050.030.3
FeSi4540-47210.70.50.040.020.2

Başvuru:

1. Çelik üretim endüstrisinde deoksidan ve alaşım maddesi olarak kullanılır.
2. Dökme demir endüstrisinde aşılayıcı ve küreselleştirici madde olarak kullanılır.
3. Ferroalyajların üretiminde indirgeyici madde olarak kullanılır.

Ferrosilikon
Ferrosilikon-Blok

Ferrosilikon Parçası

Ferrosilikon-Granüller

Ferrosilikon Parçacıkları

Ferrosilikon Tozu

Ferrovanadyum Parametreleri

SeviyeVAlPSiC
FeV40-A38-451.50.0920.6
FeV40-B38-4520.1530.8
FeV50-A48-551.50.0720.4
FeV50-B45-5520.12.50.6
FeV60-A58.0~65.01.50.0620.4
FeV60-B58.0~65.020.12.50.6
FeV60-A58.0~65.00.420.060.04
FeV60-B58.0~65.00.62.50.10.05
FeV80-A78-821.50.051.50.15
FeV80-B78-8220.061.50.2

Zhen An Metallurgy size ferrovanadyum 40-80 sağlar, ferrovanadyumu farklı içerik ve şekil ile özelleştirebilir, tam bir test sertifikası seti sağlar, üçüncü taraf testlerini ve ücretsiz numuneleri destekler.

Ferrovanadyum
Ferrovanadyum-Topak

Ferrovanadyum Parçası

Ferrovanadyum parçacıkları

Ferrovanadyum Parçacıklar

ferro-vanadyum tozu

Ferrovanadyum Tozu

Ferro Tungsten Teknik Parametreler

Seviye Kimyasal bileşim %
WCPSMNCUGİBİiş zekasıPBSBSN
<
FeW70700.80.060.110.60.180.10.050.1
FeW80-A75.0-85.00.10.030.060.50.250.10.060.050.050.050.06
FeW80-B75.0-85.00.30.040.070.70.350.120.080.050.08
FeW80-C75.0-85.00.40.050.080.70.50.150.10.050.08

Ferro Tungsten, esas olarak tungsten ve demirden oluşan, çelik üretimine yönelik bir alaşım maddesidir. Ayrıca manganez, silikon, karbon, fosfor, kükürt, bakır, kalay ve diğer yabancı maddeleri de içerir. Ferro Tungsten, volframitten elektrikli fırında karbonun indirgenmesiyle hazırlanır. Esas olarak tungsten içeren alaşımlı çelikler (yüksek hız çeliği gibi) için alaşım elementi katkı maddesi olarak kullanılır.

tungsten-ferro

Ferro Titanyum Teknik Parametreler

SeviyeTiAlSiPSCCuMn
FeTi70-A65-7530.50.040.030.10.21
FeTi70-B65-75540.060.030.20.21
FeTi70-C65-75750.080.040.30.21
FeTi40-A35-45930.030.030.10.42.5
FeTi40-B35-459.540.040.040.150.42.5
FeTi30-A25-3584.50.050.030.10.22.5
FeTi30-B25-358.550.060.040.150.22.5

Zhenan Metallurgy size Ferro titanyum 30-70 sunar, ferro titanyumu farklı içerik ve şekil ile özelleştirebilir, tam bir test sertifikası seti sağlar, üçüncü taraf testlerini ve ücretsiz numuneleri destekler.

Ferro-titanyum yaygın olarak kullanılmaktadır metalurji, havacılık, kimya endüstrisi, enerji, tıbbi ekipman vb. dahil olmak üzere çeşitli alanlar. Genellikle uçak motoru bileşenleri, kimyasal ekipmanlar, tıbbi implantlar vb. gibi yüksek mukavemetli, korozyona dayanıklı ve hafif bileşenlerin ve yapısal parçaların hazırlanmasında kullanılır.

ferro-titanyum
ferro-titanyum

Ferro Titanyum Topak

ferro-titanyum

Ferro Titanyum Parçacıklar

ferro-titanyum

Ferro Titanyum Tozu

Ferromolibden Teknik Parametreler

Ferromolibden FeMo bileşimi (%)
SeviyeAySiSPCCuSbsn
FeMo7065.0~75.020.080.050.10.5
FeMo65650.10.080.0510.30.040.04
FeMo60-A60.0~65.010.080.040.10.50.040.04
FeMo60-B60.0~65.01.50.10.050.10.50.050.06
FeMo60-C60.0~65.020.150.050.1510.080.08
FeMo55-A55.0~60.010.10.080.150.50.050.06
FeMo55-B55.0~60.01.50.150.10.20.50.080.08

Ferromolibden ana kullanım alanıdır çelik üretiminde molibden elementi katkı maddesi olarak. Çeliğe molibdenin eklenmesi, çeliğin düzgün bir ince kristal yapıya sahip olmasını sağlayabilir, çeliğin sertleşebilirliğini artırabilir ve temper kırılganlığının ortadan kaldırılmasına yardımcı olabilir.

Ferro Molibden

Ferromolibdenn Topak

Ferromolibden Parçacıklar

Ferromolibden Tozu

Çelik üretiminde oksit giderici olarak Ferro Alaşımı, en yaygın olarak kullanılanlar silikomangan, ferromangan ve ferrosilikondur. Güçlü deoksidasyon maddeleri alüminyum (alüminyum demir), silikon kalsiyum, silikon zirkonyum vb.'dir (çeliğin deoksidasyon reaksiyonuna bakın). Alaşım katkı maddeleri olarak kullanılan yaygın çeşitler şunlardır: ferromangan, ferrokrom, ferrosilikon, ferrotungsten, ferromolibden, ferrovanadyum, ferrotitanyum, ferronikel, niyobyum (tantal) demir, nadir toprak ferroalyajları, ferrobor, ferrofosfor vb. Çelik üretiminin ihtiyaçlarına göre çeşitli ferroalyajlar kullanılır. Alaşım elementlerinin içeriğine veya karbon içeriği seviyesine göre birçok sınıfta öngörülmüştür ve safsızlıkların içeriği kesinlikle sınırlıdır.

İki veya daha fazla alaşım elementi içeren ferroalaşımlara kompozit ferroalaşımlar denir. Bu tür ferroalaşımların kullanımı aynı zamanda deoksidasyon veya alaşım elementlerini de ekleyebilir, bu da çelik üretim prosesi için faydalıdır ve simbiyotik cevher kaynaklarını daha ekonomik ve rasyonel bir şekilde kapsamlı bir şekilde kullanabilir. Yaygın olarak kullanılanlar şunlardır: manganez silikon, silikon kalsiyum, silikon zirkonyum, silikon manganez alüminyum, silikon manganez kalsiyum ve nadir toprak ferrosilikon.

Ferro Titanyum

Ferro titanyuma giriş Ferro-titanyumun kimyasal bileşimi temel olarak demir ve titanyumdan oluşur. Titanyum…
Devamını oku

Ferro Molibden

Ferromolibdene Giriş Ferromolibdenin ana kullanımı çelik yapımında molibden element katkı maddesi olarak kullanılır. Ekleme …
Devamını oku

Alaşımlı Özlü Tel

Alaşım özlü tellere giriş Özlü tel, şerit şeklinde çelik şeritten yapılmıştır ve ...
Devamını oku

Ferro Tungsten

Ferro Tungstene Giriş Yaygın olarak kullanılan iki tür ferrotungsten vardır: 70% ve 80%. Ferro…
Devamını oku

Ferro Vanadyum

Ferro Vanadyuma Giriş Metal Ferrovanadyum, vanadyum ve demirden oluşan bir alaşımdır. O genellikle …
Devamını oku

Ferro Silikon

Ferro silikona giriş Ferrosilikon, genellikle fe olarak kısaltılan bir demir ve silikon alaşımıdır.
Devamını oku

Uygulama Ferro Alaşım

Çelik üretimi ve döküm için:

Deoksidan: Çelik yapımı sürecinde erimiş çelikten oksijen çıkarılır ve bazı ferroalyajlar ayrıca çelikteki kükürt ve nitrojen gibi diğer yabancı maddeleri de giderebilir.
Alaşım katkı maddeleri: Çelik bileşiminin gereksinimlerine göre çeliğin performansını artırmak için çeliğe alaşım elementleri eklenir.
Aşılayıcı: Dökümün kristalizasyon yapısını iyileştirmek için dökme demirin dökümünden önce erimiş demire eklenir.
İndirgen madde: Metal termal indirgeme yöntemiyle diğer demir alaşımları ve demir dışı metallerin üretilmesi için indirgeyici madde; Demir dışı alaşımlar için alaşım katkı maddeleri: kimya endüstrisinde ve diğer endüstrilerde de küçük miktarda kullanılır.

Seçim Ferro Alaşım Projeniz için

Neden uzun vadeli ortağınız olarak Zhen An Metallurgy'yi seçmelisiniz?

30 yıllık üretim ve satış tecrübesi:

Zhenan Metalurji, Çin'in Henan Eyaleti, Anyang Şehrinde yer almaktadır. 30 yıllık üretim tecrübesine sahip olup, kullanıcı ihtiyaçlarına göre yüksek kalitede ferroalyaj üretebilmektedir.

Müşteri ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş:

Zhenan Metallurgy'nin kendi metalurji uzmanları vardır ve ferro molibdenin kimyasal bileşimi, parçacık boyutu ve ambalajı müşteri gereksinimlerine göre özelleştirilebilir.

Sorunsuz teslimat:

Zhen'an metalurjik Ferro Tungsten alaşımlı metalin yıllık üretimi 1,5 milyon ton, spot stoku ise 200.000 tondur. Tedarik istikrarlı ve teslimat zamanında.

Ücretsiz örnekler:

Zhenan Metallurgical size en büyük desteği verecek ve ücretsiz Ferro Vanadyum örnekleri sağlayacaktır.

Üçüncü taraf testlerini destekleyin:

Zhenan Metallurgical sıkı bir kalite kontrol sistemine sahiptir. Çelik üretimine yönelik ferro titanyum fabrikadan çıkmadan önce 3 defadan fazla denetlenmiştir. Aynı zamanda size en büyük garantiyi sağlamak için SGS ve BV gibi üçüncü taraf denetimlerini de kabul ediyoruz.

Üreticinin güç göstergesi:

Fabrikamız, tam bir modern üretim ekipmanı seti, hidrometalurji gibi iki büyük ölçekli üretim üssü, iki önemli laboratuvar ve 16 kıdemli araştırmacının bulunduğu bir metalurjik malzeme test merkezi ile 30.000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır.

30000(m2)

30.000 metrekarelik bir alanı kapsayan fabrikamız

1500000(Ton)

Yıllık üretim ve satış 1.500.000 tonun üzerindedir.

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için profesyonel ekip

Zhenan Metallurgy, 16 kıdemli araştırmacı, 28 profesyonel mühendis, 35 uluslararası satış personeli, 10 kıdemli operasyon personeli ve 300'den fazla üretim teknisyeni dahil olmak üzere satış, üretim ve Ar-Ge'yi entegre eden yüksek kaliteli bir yetenek ekibine sahiptir.

Zhen Bir metalurji sertifikası ekranı

Zhen Bir metalurji sertifikası ekranı

Ürünlerimiz 78 ülkeye ihraç edilmiştir ve birçok düzenli müşteri şirketimizi ve fabrikamızı ziyaret ederek birden fazla sipariş vermiştir. Bir işbirliğinden sonra bizimle güven oluştu ve müşteriler birden çok kez sipariş verecek ve bazıları bize yeni müşteriler kazandıracak.

Zhenan size hangi hizmetleri sağlıyor?

Farklı müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için aşağıdaki özelleştirmeyi kabul ediyoruz:

Özelleştirilmiş ürün özellikleri: Müşterilerin özel ihtiyaçlarına göre, kimyasal bileşim, boyut, şekil, yüzey işlemi vb. açısından özelleştirilmiş hizmetler de dahil olmak üzere farklı özelliklere sahip silikon metal ürünler sağlayabilirsiniz.
Özelleştirilmiş paketleme gereksinimleri: Müşterilerin özel ihtiyaçlarına göre, taşıma ve depolama sırasında ürünlerin güvenliğini ve stabilitesini sağlamak için farklı türde paketleme malzemeleri ve paketleme yöntemleri sağlayabilirsiniz.
Özelleştirilmiş ürün kalitesi: Müşterilerin özel ihtiyaçlarına göre, kimyasal bileşim, fiziksel özellikler, yüzey işleme vb. açısından özelleştirilmiş hizmetler de dahil olmak üzere farklı ürün kalitesi gereksinimleri sağlayabilirsiniz.

Özel hizmetler hakkında bilgi alın

Aldığınız ürünlerin miktar ve kalitesini sağlamak için paketlemeye daha fazla dikkat ediyoruz:

Yüksek basınç dayanımı: Ambalajlarımız istifleme ve taşıma sırasında oluşabilecek basınç ve titreşime dayanabilecek yeterli basınç dayanımına sahiptir.
Şok direnci: Çok katmanlı ambalaj, nakliye sırasında olası darbe ve titreşimleri önleyerek ürünü hasarlardan mümkün olduğunca korur.
Sızdırmazlık performansı: Su geçirmez bir film tabakası eklemek, hava, nem ve diğer maddelerin ambalajın içine girmesini ve hammadde kalitesini etkilemesini önlemek için yeterli sızdırmazlık performansına sahiptir.
Uygun ulaşım: Ambalajlamada genellikle varil veya tonluk torbalar kullanıyoruz, böylece daha rahat taşıyabilirsiniz.
Çevre Dostu ve Sürdürülebilir: Ambalaj malzemelerimiz çevre dostudur ve yerel çevreyi kirletmeden bunları güvenli bir şekilde geri dönüştürmenize veya imha etmenize olanak tanır.

Ambalajlarımız hakkında bilgi edinin

Ücretsiz numune istiyorsanız süreç aşağıdaki gibidir:

Bize Ulaşın: İhtiyaçlarınızı ve iletişim bilgilerinizi web sitesindeki mesaj formunu kullanarak bize bildirin veya andy@zaferroalloy.com e-posta adresimize bir e-posta gönderin.
İletişim ayrıntıları: Profesyonel satış kadromuz ihtiyaçlarınıza göre size en uygun ürünleri önerecek, numune ihtiyacınız olup olmadığını soracaktır. Numunelere ihtiyacınız varsa, bunları size ücretsiz olarak sağlayacağız.
Nakliye ve makbuz: Numune gönderildikten sonra sizi bilgilendireceğiz ve numuneyi zamanında alabilmeniz için numunenin lojistik bilgilerini takip edeceğiz.

Ücretsiz numune alın

Zhenan Metallurgy tarafından sağlanan ürünler, üçüncü taraf test kuruluşları aracılığıyla aşağıdaki test hizmetlerini sağlayabilir. Bu üçüncü taraf test hizmetleri, ürünlerin ilgili standartlara ve düzenlemelere uygun olduğuna dair bağımsız, objektif doğrulama sağlayabilir.

Kimyasal analiz: Demir alaşımlarındaki aktif bileşenlerin içeriğini belirlemek için kimyasal analiz yöntemleri kullanılabilir. Yaygın kimyasal analiz yöntemleri arasında spektroskopik analiz (atom absorpsiyon spektroskopisi, endüktif olarak eşleşmiş plazma emisyon spektroskopisi gibi), kimyasal titrasyon vb. yer alır.
X-ışını difraksiyon: Demir alaşımlarının faz bileşimini ve kristal yapısını analiz etmek için X-ışını kırınımı kullanılabilir. X-ışını kırınım modelinin ölçülmesiyle alaşımın kristal yapısı, kafes parametreleri ve faz içeriği belirlenebilir.
Metalografik mikroskopla gözlem: Demir alaşımlarının mikro yapısını gözlemlemek için metalografik bir mikroskop kullanılabilir. Mikroskobik gözlem yoluyla alaşımdaki faz içeriği ve tane boyutu gibi bilgiler belirlenebilir.
Manyetik algılama: Demir alaşımları genellikle belirli bir manyetizmaya sahiptir ve manyetik doygunluk ve manyetik geçirgenlik gibi manyetik özellikleri, manyetik algılama yöntemleriyle belirlenebilir.

Üçüncü taraf test hizmetleri hakkında bilgi alın
İletişim Formu

Yorum Yap

Mesaj bırak
Eposta gönder